Готуючись до періоду схуднення, багато людей на повному серйозі налаштовуються на апатичний настрій і відмова в усьому (від улюбленої їжі і буденного життєвого укладу). Чи правильний це підхід? Не зовсім, тому що чим більшетруднощів в процесі схуднення, тим вище ймовірність одного разу зійти з обраного шляху. Через жорстких обмежень страждає емоційний настрій, що приводить пацієнта до відчуття слабкості, погіршується його працездатність, і зменшуються енергетичні ресурси. І чи можна бути активним і працездатним, коли постійно думаєш про те, як би поїсти що-небудь смачне?
Досвідчені фахівці, які знають багато про боротьбу із зайвими кілограмами, пропонують всім дотримуватися простих рекомендацій.
Про що ж свідчать поради дієтолога?
1. Під час схуднення слід пити мінімум два літри чистої води на добу. Напади голоду можуть бути викликані тим, що організму не вистачає рідини, і для гарного самопочуття досить просто трохи попити. Найкорисніше пити негазовану мінеральну воду. Вона забезпечує організм необхідними корисними речовинами.
2. Повністю не відмовляйтеся від смакоти. Не дивуйтеся, коли зустрічаєте такі поради дієтолога для схуднення. Ви можете назвати це дивною рекомендацією, але у неї є доповнення. Те, що не сприяє скиданню ваги, їжте вранці.
Якщо за сніданком ви насолодитеся ситним бутербродом, шматочком торта або не зовсім корисним морозивом – це «згорить» протягом дня, не зашкодивши вашій фігурі. Найбільш правильний час для ранкової трапези – з шести до дев’яти годин.
3. Замість солодощів вживайте натуральні фрукти або похідні продукти. Отримуйте користь і задоволення від несолодкого чаю з сушеними ягодами, фініками, натуральної пастилою, чіпсами з фруктів і так далі. Поступово переставайте додавати цукор в каву і чай: спочатку потрібно класти на одну ложку менше. Потім, коли звикнете до нової дозуванні, зменшуйте кількість вуглеводу, поки остаточно не виведете його з раціону.
4. Повністю не відмовляйтеся від вживання жирів, тим більше, якщо мова йде про холодному сезоні року. Споживати їх потрібно правильно. Харчування коштує організувати таким чином, щоб на сніданок в їжі були присутні жири (наприклад, молочні продукти, дев’ятивідсотковий сир, бутерброд з маслом і сиром). Під час обіду кількість цих органічних речовин, які застосовуються для приготування їжі, потрібно скоротити до однієї чайної ложки.
Наприклад, маслом можна змастити деко або сковороду для запікання або смаження риби або філе. Але в цьому випадку відмовтеся від додавання в їжу майонезу або сметани. Салат можна заправити соєвим соусом або лимонним соком. На вечерю взагалі не вживайте жирну їжу.
5. Поради професійного дієтолога нагадують про те, наскільки важливо насичуватися їжею. Денний раціон можна поділити так, щоб ви спокійно витримували до наступного прийому їжі. Головне, щоб вас не мучили нав’язливі думки про перекус.
На сніданок допускається вживання складних вуглеводів – продуктів з цільнозерновий борошна або каш, які забезпечать почуття ситості до самого обіду, коли у вас з’явиться можливість поповнення ресурсів.
Обід повинен складатися з білкової їжі. Без вуглеводів також не обійтися, однак їх потрібно меншу кількість. Краще вибрати бобові. Можна з’їсти нежирний сир з фруктами чи овочами. Допускається також запечена або відварна риба або м’ясо, але без гарніру.
Дані поради дієтолога по правильному харчуванню допоможуть вам постройнеть, будуть корисними для здоров’я організму, подарують заряд бадьорості і позитиву.
Для запису на консультацію телефонуйте або пишіть в Goncharova clinic.
Довголіття, якість життя і ваша красива фігура в
Goncharova clinic
Інноваційний підхід, спрямований на оздоровлення і омолоджування організму без виснажливих фізичних навантажень, стресів та голодування!
Індивідуальне харчування за імунними та генетичними аналізами для вашого здоров’я.



Поради професійного дієтолога для схуднення
Залиште заявку на консультацію
У Вас виникли питання або Ви хочете отримати консультацію нашого доктора?
Заповніть, будь ласка, форму, ми Вам зателефонуємо і відповімо на всі питання!
